Son Dakika Haberleri
Ev / Çok Satanlar / Küpeşte Çeşitleri

Küpeşte Çeşitleri

Alüminyum Küpeşte çeşitleri emniyetli olması ve uygulama yapılan alanın güzel görünmesini sağlamak için yapılan montajlamadır. Küpeştenin uygulanabileceği alanlar çok fazladır. Alüminyum Küpeşte isteğe bağlı olarak, tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli emniyet şeridi veya emniyet şeridi yerine cam uygulanarak montajlama yapılabilir. Eğer isterseniz küpeşteyi size özel tasarlanabilir.

Çok katlı binalarda, villalarda, ofislerde, alısveriş merkezlerinde veya otellerde hem güvenliği sağlamak için hem de şık bir görünüme kavuşmak için yapılan merdiven korkulukları; paslanmaz merdiven korkulukları, kenarları cam merdiven korkulukları olarak imal edilmektedir.

Paslanmaz metaller ile yapılan bu uygulamalar, uygulandığı alanın tam anlamı ile birer görsel şölene dönüşmesini sağlamaktadır. Hayal ettiğiniz görüntüyü, projesini yaptığınız her türlü korkuluklarınızı binanıza profesyonelce uygulanan Alüminyum Küpeşte çeşitleri, size şık mekanların kapılarını açma şansı sunmaktadır. Alüminyum Küpeşte çeşitleri  konusunda, siz değerli müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan, fiyatı uygun korkuluk yapma konusunda oldukça iddialıyız. Şirketimiz rakip firmalar içerisinde kendisini kanıtlamıştır.

Ayrıca Kontrol Et

Askılı Cam Balkon

Üstten Askılı Sistem Cam Balkon Üstten Askılı Cam Balkon Sistemi özellikle alışveriş merkezleri, mağaza, restaurant, …