Son Dakika Haberleri
Ev / Çok Satanlar / Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Dünden bugüne mekanlar ve yaşam alanları ile çözümler geliştirilmiştir. Sürgülü Cam Balkon da bu buluşlardan ve yaşam kalitemizi artıran hem kullanışlı olması, hem dekoratif hemde daha bir çok faydalı yönü ile oldukça fazla tercih gören cam modelleridir. Eğer evimizde yaşa ticari işletmemizde bir alanı kapatmayı düşünüyorsanız sürgülü cam sistemleri alana farklı bir hava katacaktır. İstenildiğide açılan istenildiğinde kapanan şeffaf yapısı ile dışarı ile bağı koparmayan bir sistemdir. İlk başlarda her ne kadar evlerin balkonları ile tercih edilmiş olsalarda zaman içinde sayısız alanda denenmiş ve hali hazırda uzun yılladır kullanılmaktadır.

Kısa bir araştırmanızın ardından fakedeceğiniz gibi sürgülü cam balkonsistemlerini kullanan yüzbinlerce kişinin olduğu kolayca görebilirsiniz. Her iki yöne sağa ve sola camlarını sürme olanağı veren sistem ayrıca manzarayı hiç bir şekilde engellemez. Uygulama yapılan alanı toz, yağmur ve çeşitli hava koşullarından korur. Güvenlik açısından da hırsızlığa karşı sistemden sisteme farklı kilit özellikleri mevcuttur. Belirli bir alanı değil tüm katmanaları sürgülü bir şekilde çalışabilmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz alanla çok güzel bir bütünlük sağlayan bu sistemlerde aralarda kayıt olmadığından görünümüde çok dekoratiftir. Cam Balkon Fiyatları da son derece uygun olması bu ürüne ilgili sürekliliği için son derece önemlidir.

Sürgülü Cam Balkon Nerelerde Kullanılır?

  • Evlerin balkonlarında kullanım oranı oldukça yüksektir. Dar balkonlar her ne kadar tercih sebebi olsada geniş balkonlar da da yaz ve kış oturumu için son derece işlevsel bir ürün olmaktadır.
  • Kafeterya, Pastane ve Restoran gib ticari işletmelerde de dış mekanlarda kullanımı çok fazladır. Bu gibi mekanlar yaz kış sürgülü cam balkon sayesinde alanları en yüksek randımanla değerlendirmektedir.
  • Ofislerde bölme alan gerektiğinde de sürgülü Cam balkon kullanımının yoğun olduğu söyleyebiliriz.
  • Villalarda ve ya müstakil yapılarda özel olarak kullandığınız kış bahçelerin de Sürgülü cam balkon ilk akla gelen kapatma yöntemidir.
  • Teraslar için de metraja bakılmaksızın Sürgülü cam balkon kullanımı ülkemizde yaygındır.

Sürgülü Cam Balkon Malzeme Kalitesi Nasıldır?

Sürgülü cam balkon sistemi eşikli veya eşiksiz iki farlı modelde kullanılabilmektedir. Sistemde kullanılan contalara su geçirmeyi öneler ve yaz kış genleşmeye karşı dayanıklıdır. Sistemde genellikle 8mm veya 10mm kalınlığından temperli cam kullanımı bulunmaktadır. İstanbul başta olmak üzere ülkemizde bir çok firmada imalatı bulunan bu ürünler firmadan firmaya kalitesi değişmektedir. Yaptırmayı düşündüğünüz alan için aceleci davranmadan detaylı bir arayışla doğru kararı verebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

Alüminyum PVC Çeşitleri

Alüminyum Doğrama İç ve dış alüminyum profillerin,ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla …