Son Dakika Haberleri
Ev / Çok Satanlar / PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri

PVC kapı ve pencere sistemlerinin en önemli parçalarından   biri cıvata sistemleridir. Cıvata sistemleri, pencerenin yalıtımından güvenliğe kadar birçok önemli konuda kritik bir rol oynamaktadır. Kullanılacak cıvataların kalitesi, kullanılan cıvata sistemi kadar önemlidir. Cıvata sistemleri, PVC profil sistemleriyle uyumlu olacaktır.

Bu nedenlerden ötürü Fırat Plastik, dahili olarak tasarlanmış ve bayilerinin kullanımına yönelik zorlu testlere tabi tutulmuş FWG marka cıvata sistemleri sunmaktadır. FWG cıvataları en zorlu rüzgar yükü ve yağış testlerine tabi tutulur. Ayrıca, 25.000 devir açılış kapanma ömrüne sahip olan FWG cıvataları korozyon ve aşınmaya dayanıklı malzemeden yapılmıştır. FWG cıvata sistemleri TSE Uyumluluk sertifikasına sahiptir.

PVC Pencere  sayısız bileşenin bir araya getirildiği bir ürün olup, cıvata sistemleri bu bütünlüğün en kritik üyelerinden biridir. Bu nedenle, cıvata seçimi, camların uzun yıllar boyunca sağlıklı kullanılmasını sağlamak için en önemli kriterlerden biridir.

Ayrıca Kontrol Et

Alüminyum PVC Çeşitleri

Alüminyum Doğrama İç ve dış alüminyum profillerin,ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla …