Son Dakika Haberleri
Ev / Basında Biz / Düzce Pimapen ; Avrasya pencere Fuarı’na Egepen Deceuninck damga vurdu

Düzce Pimapen ; Avrasya pencere Fuarı’na Egepen Deceuninck damga vurdu

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap’da gerçekleştirilen 18. Avrasya Pencere Fuarı, dünyadan ve Türkiye’den 665 firmayı ve 50 bini aşkın ziyaretçiyi bir araya getirdi. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden Egepen Deceuninck de yeni ürünleri ile fuarda yer aldı.

Düzce Pimapen Mizan Yapı Genel Müdürü Yakup Yılmaz 18. Avrasya Pencere Fuarı’na damga vuran firmayı EGEPEN olarak açıkladı

Türkiye’nin öncü PVC profil markası Egepen Deceuninck bu yıl 8-11 Mart tarihleri arasında 18.si düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı kapılarını kapattı. Bölgenin en büyük ve prestijli fuarı olan Avrasya pencere Fuarı’nda pencereye dair sistemler ve ürünler sergilendi. Egepen Deceuninck’le birlikte pencere sektöründe faaliyet gösteren 26 ülkeden 665 firma fuara katıldı. Yurt içinden 79 ilden 52 bin 198, yurtdışından ise 112 ülkeden 5 bin 500 civarında katılımcı fuarı ziyaret etti. 18. Avrasya Pencere Fuarı; Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlendi.

Egepen Deceuninck fuarda yer aldığı stantta yüzde 100 geri dönüşümlü, çevreye duyarlı ürünlerini sergiledi. Legent, Legent Sürme Sistemleri, Zendow, Fusion, Everest Max, sürme sistemleri, katlanır kapı, kepenk ve panjur gibi hiçbir üründe kurşun kullanmayan Egepen Deceuninck, sektöre dair öncü uygulamalarını da ziyaretçilerle ve Düzce Pimapen Mizan Yapı Genel Müdürü Yakup Yılmaz’la paylaştı.

Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Müdürü Tamer Özen, 18. Avrasya Pencere Fuarı’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olan Egepen Deceuninck Türkiye’de ki PVC sektörünün gelişimi için gerçekleştirilen tüm organizasyonları desteklediklerini ifade eden Özen, ‘’Yeni ürün geliştirmelerinin zor yapıldığı PVC sektörü için fuarlar hammadde ve sektör üreticileri için oldukça önem taşıyor. Yerli ve yabancı lider sektör firmalarının yer aldığı fuarlarda yeni trendlerimizi sergiliyor., sektör liderleriyle işbirliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştiriyoruz. Bu nedenle 18.’kezdüzenlenen Avrasya Pencere Fuarı’nı oldukça önemsedik ve yeni ürünlerimizi göstermek için stantlarımızda hizmet verdik.’’ Dedi.

Yakup YILMAZ : 0541 215 81 61

Düzce Pimapen Mizan Yapı Genel Müdürü 

Ayrıca Kontrol Et

Düzce Pimapen Avrasya Pencere Ve Cam Fuarı / Tüyap İstanbul

Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde …