Son Dakika Haberleri
Ev / Çok Satanlar / Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon tercih ederken nelere dikkat etmeliyiz? Cam Evlerimizde ve işyerilerimiz de  hayatımızı kolaylaştıran bugüne kadar bir çok ürün veya ev eşyası kullanmışsınızdır. Katlanır cam balkon sistemleri hem konforlu bir hayat hemde kullanılmayan bir alanı en sağlıklı ve faydalı şekilde kullanmamızı sağlamaktadır. Kolay ve güç gerektirmeyen son derece pratik olan Katlanır cam balkon sitemleri aynı zamanda bulunduğu alana dekoratif bir görüntü sağlamaktadır. Alan kaplamaz, soğuk havayı engeller, rüzgardan ve tozdan uygulanan alanı korumaktadır. Teraslar için, evlerin balkonları ve ticari işletmelerin dış mekanları için son derece uygun ve kullanışlıdır.

Neden Katlanır Cam Balkon Yaptırmalıyım ?

Katlanır cam balkon yaptırmanız için bir çok farklı sebep vardır bunlar neredeyse yazmakla bitmez ancak en faydalarını yönlerinden bazılarını sizlerle paylaşmak isteriz.

  • Herşeyden önce bir çok alan kapatma ve kaplama sistemine göre son derece ekonomik fiyatlara sahiptir. Neredeyse her bütçenize uygun çözümleri bulmanız mümkündür. Küçük metrajlı yerlerde yani ev balkon tipi yerlerde neredeyse fiyat yönünden alternatifsizdir. Cafe restoran gibi ticari mekanlarda ise getirisi düşünüldüğünde son derece ufak bir maliyet olduğu aşikardır.
  • Balkonlarımız bina yapımı ile birlikte genelde tamamen açık yapılmaktadır. Buna teras yapımları da dahildir. Ancak Balkon ve buna benzer alanları yaz aylarında kullanabilsek de kış aylarında bu alanlardan faydalanma olasılığımız kalmamaktadır. Katlanı cam Balkon sistemleri ile izolasyon yönünden de güçlü olması sebebi ile mevcut yerinizi kış aylarında da kulanmanızı sağlar.
  • Kötü hava şartlarından sizleri ve uygulama yapılan alanı koruyan Katlanır cam balkon sistemleri günün tüm toz ve pisliğinden de sizleri korumaktadır.
  • Katlanır Cam Balkonlar şeffaf yapısı ile kullanılan alandaki manzarayıda hiç bir şekilde etkilememektedir.
  • Sadece yukarıda bahsedilen özelliklerde değil aynı zamanda son derece dekoratif bir görünümüzde sağlamaktadır. Her türdeki binanın dış cephesine kolay şekilde uyum sağlamaktadır. Farklı dış mekanizma renkleri ile bina ile bütünlük kurmaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

Alüminyum PVC Çeşitleri

Alüminyum Doğrama İç ve dış alüminyum profillerin,ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla …